29 жовтня 2024 року на базі КЗ “Центр позашкільної освіти” Міжгірської селещної ради відбулося засідання керівників Малої академії наук.
На засіданні, як завжди, було визначено низку заходів, які ознайомили всіх зацікавлених з роботою секцій наукових відділень, що дають можливість учням-членам визначитися з науковим напрямом майбутніх досліджень.
Бажаємо юним науковцям та їх керівникам нових, цікавих досліджень у підкоренні наукових вершин!

