Всеукраїнські шкільні ліги!

     Сьогодні в Хусті стартував третій етап всеукраїнського турніру! Наші діти серед призерів в багатьох видах!
   Футболісти Міжгірський  ліцей № 1 «Гайдамаки» (1-4 кл.) почали турнір з перемоги над суперниками з Хустської ТГ – 2:1. В матчі проти одноліток з Пилипецької ТГ наша футбольна малеча знову була сильнішою – 6:0! Але у фіналі юні гравці поступилися 0:4 Великораківському ліцею (Білківська громада). Додому хлопці привезли підсумкове друге місце та масу емоцій! 
     Футболісти СК «Міжгір’я» з ліцею імені Августина Волошина (9-11 кл.) посіли в районному етапі 4 місце. У матчі за «бронзові» медалі поступилися команді з Драгівської громади.
    В черлідингу команда «Рожеві пелюстки» з Міжгірський  ліцей № 2  ім.А.Волошина посіла друге місце! Срібло ліцеїсти цього ж навчального закладу вибороли в легкій атлетиці, настільному тенісі та шахах! Справжня магія других місць! 
   Наші вітання усім учасникам, призерам та їхнім педагогам! П’ять других та одне четверте місце – класний результат!
                                     
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux