Сьогодні в Хусті стартував третій етап всеукраїнського турніру! Наші діти серед призерів в багатьох видах!
Футболісти Міжгірський ліцей № 1 «Гайдамаки» (1-4 кл.) почали турнір з перемоги над суперниками з Хустської ТГ – 2:1. В матчі проти одноліток з Пилипецької ТГ наша футбольна малеча знову була сильнішою – 6:0! Але у фіналі юні гравці поступилися 0:4 Великораківському ліцею (Білківська громада). Додому хлопці привезли підсумкове друге місце та масу емоцій!
Футболісти СК «Міжгір’я» з ліцею імені Августина Волошина (9-11 кл.) посіли в районному етапі 4 місце. У матчі за «бронзові» медалі поступилися команді з Драгівської громади.
В черлідингу команда «Рожеві пелюстки» з Міжгірський ліцей № 2 ім.А.Волошина посіла друге місце! Срібло ліцеїсти цього ж навчального закладу вибороли в легкій атлетиці, настільному тенісі та шахах! Справжня магія других місць!
Наші вітання усім учасникам, призерам та їхнім педагогам! П’ять других та одне четверте місце – класний результат!












