Відбудеться тренінг

   Центром професійного розвитку педагогічних працівників Міжгірської селищної ради організовано  тренінг  у межах проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який створено ГС «Освіторія» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)  у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Тренінг відбудеться   4-5 квітня 2024 року з 09:00 до 16:00  на базі Міжгірського ліцею №2 імені Августина Волошина, проводитиметься  вчителькою української мови та літератури Всеукраїнської  школи   онлайн   Христиною Яремою.

    До участі в тренінгу запрошуються вчителі української мови та літератури (один педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти).

       Навчання безкоштовне.

       Для участі в тренінгу необхідно зареєструватися.

Орієнтовна програма тренінгу:   http://surl.li/rxpmf

Форма для реєстраціїhttps://forms.gle/MP5heQWLsJVY22PMA

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux