Центром професійного розвитку педагогічних працівників Міжгірської селищної ради організовано тренінг у межах проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який створено ГС «Освіторія» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Тренінг відбудеться 4-5 квітня 2024 року з 09:00 до 16:00 на базі Міжгірського ліцею №2 імені Августина Волошина, проводитиметься вчителькою української мови та літератури Всеукраїнської школи онлайн Христиною Яремою.
До участі в тренінгу запрошуються вчителі української мови та літератури (один педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти).
Навчання безкоштовне.
Для участі в тренінгу необхідно зареєструватися.
Орієнтовна програма тренінгу: http://surl.li/rxpmf
Форма для реєстрації: https://forms.gle/MP5heQWLsJVY22PMA