Третій етап змагань “Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч"

  На третьому етапі змагань “Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч", які завершилися у Хусті учні Міжгірської ТГ здобули три срібла та бронзу.
    Два других місця здобувають волейболісти (хлопці та дівчата) з Торунського ліцею.
    Срібні нагороди і в футзалістів Міжгірського ліцею № 2 ім.А. Волошина.
    А третє місце в активі баскетболісток Міжгірського лвцею № 1.
   Вдячні за актив в турнірі баскетбольній команді хлопців Міжгірського ліцею №1 та дівочій команді чирлідингу Міжгірського ліцею ім. Августина Волошина! 
   Велика заслуга у цих змаганнях у педагогогів-тренерів— Михайла Дикуна, Володимира Дикуна, Олександра Самолюка, Тетяни Дурунди, Михайла Василевського, Віталія Кріпчука!  Щиро їм дякуємо !
Дякуємо воїнам ЗСУ — завдяки яким наші діти нині мають можливість проживати незабутні емоції та мають насичене дитинство і шкільні роки! 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux