Торун торує гандбольний шлях!

   Команда Торунського ліцею здобула два призових місця на третьому етапі  Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги в Хусті.
     Дівчата у вирішальному поєдинку поступилися команді Хустської ТГ, їм дісталося 2 місце турніру. 
Юнаки також не втримали натиску потужної Хустській ТГ, але в матчі за срібні нагороди впевнено здолали Вишківську ТГ! 
   Гандбол ще не дуже масовий вид спорту серед школярів, команд до змагань долучається не так й багато. Але ми радіємо, що наші діти та педагоги серед тих хто намагається розширювати гандбольні горизонти Закарпаття, яке в цьому виді має славні традиції. 
   Вболіваємо та підтримуємо юних спортсменів Міжгірщини! Масовий спорт – це здорове дозвілля наших учнів! Ми їх завжди в цьому підтримаємо! 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux