Команда Торунського ліцею здобула два призових місця на третьому етапі Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги в Хусті.
Дівчата у вирішальному поєдинку поступилися команді Хустської ТГ, їм дісталося 2 місце турніру.
Юнаки також не втримали натиску потужної Хустській ТГ, але в матчі за срібні нагороди впевнено здолали Вишківську ТГ!
Гандбол ще не дуже масовий вид спорту серед школярів, команд до змагань долучається не так й багато. Але ми радіємо, що наші діти та педагоги серед тих хто намагається розширювати гандбольні горизонти Закарпаття, яке в цьому виді має славні традиції.
Вболіваємо та підтримуємо юних спортсменів Міжгірщини! Масовий спорт – це здорове дозвілля наших учнів! Ми їх завжди в цьому підтримаємо!















