Спартакіада фінішувала

    На цей раз ліцеї та гімназії Міжгірщини змагалися в останньому виді програми - легкій атлетиці! 
Серед гімназій командне перше місце виборола команда Вучківської гімназії Міжгірської селищної ради, друге місце здобула  Присліпська гімназія Міжгіррської селищної ради, а третє -  Міжгірська  гімназія-філія Міжгірського ліцею № 1 Міжгірської селищної ради.
    Серед ліцеїв найкращим був  Міжгірський ліцей № 2 імені Августина Волошина Міжгірської селищної ради,  другим - Міжгірський ліцей № 1 Міжгірської селищної ради, а  трійку лідерів закриває - Голятинський ліцей Міжгірської селищної ради.
  Щиро дякуємо усім учням, педагогам, організаторам - разом у нас вийшло ще одне яскраве спортивне свято! 
     Дякуємо воїнам ЗСУ! Наші Герої б’ються на полі бою, аби наші діти мали можливість змагатись на спортивних аренах та бути щасливими.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux