Шкільна спартакіада з легкої атлетики серед ліцеїв

   Міжгірський ліцей № 1 перемагає в Спартакіаді громади з легкої атлетики! Міжгірський ліцей ім. Августина Волошина завершив змагання зі срібними нагородами! В трійці найсильніших також Голятинський ліцей! 
    Школярі змагалися в чотирьох видах – стрибок в довжину з місця, човниковий біг, метання м’ячика на дальність та спринтерський біг. Переможця та призерів визначали за сумою результатів всіх видів!
  Це був останній вид шкільної Спартакіади громади, загальний переможець за підсумками навчального року, нагадаємо, визначиться за сумою всіх видів – футбол, волейбол, настільний теніс та легка атлетика!
    Ми вдячні за цей насичений спортивний рік учасникам кожних змагань, їхнім наставникам, суддям, організаторам.
                                          
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux