Шалений драйв і золотий результат!

   Неймовірний день перемог і спортивних звершень! Три перших місця здобули міжгірські школярі на ІІІ етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» у Хусті.  
   Два «золота» вибороли футболістки  Міжгірського ліцею № 1, ставши найкращими одразу у двох вікових категоріях (5–9 та 9–11 класи)!
   Чемпіонську естафету впевнено підхопили волейболісти Міжгірської гімназії – хлопці здолали всіх п’ятьох суперників і заслужено піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу! 
  Дві футбольні та одна волейбольна команди Міжгірської громади представлятимуть район на обласному етапі змагань.
    Після своїх виступів команди вирушили до спорткомплексу Хустського медучилища, щоб підтримати волейболісток Міжгірського ліцею №1. Дівчата впевнено подолали груповий етап, але у напруженому фіналі поступилися команді з Іршави. У підсумку – почесне друге місце!
   Шалені емоції, командний дух і справжня радість перемог – цей день точно залишиться у пам’яті учнів та педагогів!
   Розвиток дитячого спорту на Міжгірщині – серед пріоритетів, адже це здоров’я, сила й майбутнє наших дітей. Пишаємось і радіємо разом!
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux