Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

  Надзвичайно приємно, що за результатами участі здобувачів освіти в обласній олімпіаді з хімії маємо ще трьох переможців:
  Кількаразовий переможець обласних та Всеукраїнської олімпіади з хімії - Козак Роман , учень 9 класу Голятинського ліцею - посів почесне І місце (уч. Маркович С.М.)
Казюк Олег, учень 11 класу Міжгірського ліцею №1 - ІІ місце (уч.Кіс Н.І.)
Бедрик Анна, учениця 10 класу Міжгірського ліцею №1 - ІІІ місце.(уч. Кіс Н. І.)
  Бажаємо юним хімікам і далі вправно володіти наукою, шліфувати свої знання, впевнено рухатися до нових наукових відкриттів! Нехай кожна формула відкриває нові горизонти, кожен експеримент дарує радість, а кожне досягнення надихає на ще більші.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux