Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

   Знову маємо призові місця. Цього разу змагалися юні біологи. Приємно відзначити серед переможців  таких учнів:
   Ковбашень  Адріан, учень 9 класу Голятинського ліцею - ІІ місце (уч. Коцур Т.І.)
   Яргін  Василь, учень 11 класу Міжгірського ліцею №1 - ІІІ місце (уч.Кріпчук Н.В.)
  Щирі вітання переможцям олімпіад та їхнім наставникам.  Бажаємо   віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях. 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux