Освітяни Міжгірщини долучилися до вшанування Тараса Шевченка

 З нагоди 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка педагоги разом з учнями долучилися до вшанування пам’яті великого Кобзаря – поета, художника, мислителя та духовного символу українського народу.
   У закладах освіти громади, бібліотеках, закладах дошкільної освіти, початкових школах відбулися тематичні уроки, виховні години, літературні читання, виставки та інші просвітницькі заходи, під час яких учні декламували поезію Шевченка, знайомилися з його життям і творчістю, розмірковували над значенням його слова для сучасної України.
   Творчість Кобзаря й сьогодні є джерелом сили, правди та натхнення для українців.
Саме через слово Шевченка молоде покоління вчиться любити рідну мову, поважати історію та берегти національні цінності.
  Вшанування пам’яті Тарас Шевченко – це не лише данина минулому, а й нагадування про незламність українського духу та віру в перемогу, яку так пророчо оспівував великий Кобзар.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux