КОМАНДА ШАШКІСТІВ МІЖГІРСЬКОЇ ГРОМАДИ «ВЕРХОВИНА» - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНОГО ЧЕМПІОНАТУ 2025 РОКУ

  На цьогорічному чемпіонаті області з шашок – 64 в м. Іршава з нагоди Дня Незалежності України, Міжгірська команда «Верховина», яка сформована із гуртківців «Цікаві шашки» при комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» Міжгірської селищної ради, виступила достойно як серед шкільних команд так і в змаганнях серед дорослих.
    Серед юнаків та дівчат команда посіла друге місце.
Найбільший внесок в загальнокомандну скарбничку внесли:
(11 балів) - Лехман Назар– учень ліцею №2 Ім. А.Волошина (друге місце серед юнаків);
(9 балів)–Луньо Іван – учень ліцею №1 (четверте місце серед юнаків);
(9 балів) –Цендра Віталіна–учениця ліцею №2 ім. А. Волошина (друге місце серед дівчат);
(8 балів) - Красняник Аліна-учениця Міжгірської гімназії (третє місце серед дівчат);
(8 б) –Красняник Ярослав – учень Міжгірської гімназії (восьмий результат);
(8 б) - Рішко Олександр – учень ліцею №1(дев’ятий результат);
(7 б) –Цюпа Назар – учень Міжгірської гімназії (дванадцятий результат).
Всього змагалися 32 учасників.
   В піднесеному настрої поверталися додому гуртківці з вдячністю нашим захисникам за можливість навчатися, змагатися і досягати нових вершин у спорті.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux